SIA „Farm Impeks” dibināta 1995. gada 10. oktobrī kā farmaceitiska vairumtirdzniecības kompānija, kas nodarbojas ar zāļu, medicīnas preču vairumtirdzniecību, uztura bagātinātāju, higiēnas preču un kosmētikas mazumtirdzniecību.

Klientiem sniedzam pakalpojumus atbilstoši Eiropas Savienības standartiem, ka arī Latvijas Republika pieņemtajam Labas Zāļu izplatīšanas prakses prasībām, un saskaņā ar biznesa ētikas principiem starptautisko standartu līmeni.

Kompānija ir izveidojusies mobila profesionāla uz klientu orientējoša komanda, kura veiksmīgi risina jebkurus darba jautājumus, lai nodrošinātu ar augstas kvalitātes zālēm un medicīnas precēm aptiekas, medicīnas un aprūpes iestādes visa Latvijas teritorija. SIA “Farm Impeks” tirdzniecības tele marketinga menedžeres spēj sniegt ari profesionālu padomu un konsultāciju, ka ari atrast individuālu pieeju ikvienam klientam.

Preču piegāde visa Latvijas teritorija tiek veikta ar kompānijas transportu un ir bezmaksas visiem SIA “Farm Impeks” klientiem.

Visiem klientiem SIA “Farm Impeks” regulāri piegādā bezmaksas preču katalogu ar plašu akciju klāstu. Pastāvīgajiem klientiem ir iespēja veikt pasūtījumus interneta, SIA “Farm Impeks” mājas lapā.

Domājot par saviem klientiem mēs cenšamies uzlabot apkalpošanas kvalitāti, tādēļ labprāt esam gatavi uzklausīt Jūsu jautājumus un priekšlikumus.